ТОП найкращих настільних ігор для підлітків: що і де купити?

ТОП найкращих настільних ігор для підлітків: що і де купити?

Хороша настільна гра вирішує одразу кілька актуальних для сучасних підлітків завдань. По-перше, це чудовий спосіб навчитися вибудовувати взаємодію, причому як у колі однолітків, так й у разі, якщо у грі беруть участь члени сім'ї, представники різних поколінь. По-друге, це можливість розвивати свій емоційний інтелект: розуміти, що відчуває твій партнер, контролювати свої емоції. По-третє, розваги допомагають згуртуванню членів сім'ї та підвищують самооцінку підлітка – найчастіше він обіграє батьків та почувається переможцем.

Чим корисні настільні ігри?

Якщо ви думаєте, що настільні ігри – це забава для дітей, то помиляєтесь. Це відмінне рішення, щоб із задоволенням провести час для людей будь-якого віку. З ними ви можете поринути в інший світ, пройти захопливу пригоду, розплутати злочин, позмагатися з друзями, або просто від душі посміятися. Це й відпочинок, й тренування для розуму, адже в іграх необхідно вміти прораховувати свої кроки, бути уважним, а іноді й блефувати, чи швидко реагувати. До того ж таке хобі – неперевершений спосіб розширити своє коло спілкування, вирушивши на ігротеку та познайомившись з такими ж фанатами настільних розваг.

Популярні настільні ігри

Вибір у магазинах підліткових настільних ігор приємно тішить: різні жанри, сеттинги, механіки – кожен знайде щось до вподоби. Та найбільш цікавими є ці три позиції:

  • Momiji;

  • «Гарна спроба»;

  • «Ілюстрації».

Momiji – це заспокійлива й медитативна настільна гра, в ході якої учасники мандрують по панорамах Імператорського саду. Гравці повинні зібрати картки, які утворять зображення різнобарвного листя із саду. Дана забава унікальна тим, що вона одночасно заспокоює та концентрує увагу. Суть полягає в зборі карт, які приносять очки та комунікації з іншими людьми. Momiji сподобається підліткам, які захоплюються японською культурою. 

Для великої компанії рекомендується «Гарна спроба». В ній є перелік з 52 завдань, що вказані на картках. Але для їх виконання є обмежена кількість спроб. В грі містяться завдання як на логіку, так й на спритність. Кожен повинен зачитати вголос завдання, яке йому випало. Інші гравці роблять «ставку» на кількість спроб, за яку учасник все виконає. Для перемоги ж потрібне мінімальне число спроб.

Підліткова настільна гра «Ілюстрації» розвиває в гравців уяву, асоціативне мислення та творчі здібності. Проте вона дуже проста. Учасникам роздають картки з завданнями й певні предмети – мотузки, камінці, будівельні блоки та інше. З ними слід відтворити загадане й впізнати те, що загадали інші гравці. На жетонах вказується, що необхідно зобразити. Ця настільна забава цікава, вона підійде креативним та творчим людям. 

Ознайомитись з цими іграми можна в каталозі інтернет-магазину. 

Джерело: https://topnastolka.com.ua/