КАСТИНГИ-СЪЕМКИ

Previous Next
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Банер центер

Кастинг "Національне дитяче талант-шоу"

 Телеканал "1+1" оголошує кастинг нового проекту національного масштабу. Якщо Вашій дитині від 4 до 12 років, вона обожнює співати, танцювати або ж володіє унікальним талантом, тоді її має побачити вся країна.

 Шоу, в якому бере участь талановита малеча, як ніколи потрібні в наш час, доводить останній сезон “Голосу Діти”. Вони дарують надію, лікують, пробуджують віру в свої сили, змушують любити та мріяти про найкраще. Досі ми шукали лише маленьких співаків, проте настав час розширити кордони... Відтепер нас цікавлять не лише вокалісти, але й маленькі танцюристи: бальники, народники, виконавці сучасного танцю. А також володарі унікального таланту: розмовний жанр, комедійний жанр, маленькі пародисти, музиканти, вундеркінди, надзвичайно кмітливі та дотепні, безпосередні діти. І не турбуйтесь, якщо раніше Ваша малеча виступала лише вдома біля телевізора, мерщій заповнюйте анкету учасників шоу.

Діти - наше натхнення, надія та віра в майбутнє... Діти - обличчя країни, про яку ми усі мріємо!

Хто знає, можливо, вже зовсім скоро саме Вашою дитиною пишатиметься кожен з нас!

Подробности http://casting.1plus1.ua/project/900101


www.38i.ru

Контакты

Если вы хотите разместить рекламу или заказать актеров, массовку, моделей, пишите на почту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Или звоните по телефону:

+38093 281-28-26 

Фото

showshowshowshowshowshowshowshowshowshowshowshowshowshowshowshow
Default Theme
Layout Direction
Body
Body Background Image
Background Color [r]
Text color [r]
Top
Top Background Image
Background Color [r]
Text color [r]
Bottom
Bottom Background Image
Background Color [r]
Text color [r]